Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

10 років допомоги людям. Урядовий контактний центр у публікаціях в газеті «Урядовий кур’єр»

Урядовий контактний центр – комунікація між владою та простими українцями

Напередодні десятирічного ювілею державної установи «Урядовий контактний центр» керівник установи Ольга Холомєєва розповіла «Урядовому кур’єру» про шлях становлення Центру, здобутки та плани на майбутнє.

Інколи в людей виникають проблеми, розв’язати які на місці не завжди вдається, – у місцевої влади немає змоги, фінансів, повноважень, а подекуди, ніде правди діти, й бажання. У такій ситуації українці отримали можливість поскаржитися, як кажуть, вище – безпосередньо до органів виконавчої влади, Уряду, зокрема, й на бездіяльність місцевої влади. І для цього їм уже не потрібно їхати аж до столиці, достатньо зателефонувати або відправити електронне звернення. Саме це й стало майже 10 років тому головною метою створення спочатку державної установи «Соціальний контактний центр», а у подальшому на її базі державної установи «Урядовий контактний центр». У 2014 році у цілодобовому режимі запрацювала урядова «гаряча лінія».

(Читати далі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/direktor-uryadovogo-kontaktnogo-centru-olga-holomy/)

Своєрідний показник потенціалу Урядового контактного центру – прогнозні дослідження

В Урядовому контактному центрі з 2013 року проводяться прогнозні дослідження шляхом телефонного опитування громадян, які звертаються на урядову «гарячу лінію» та через веб-сайт центру. Вироблення й ухвалення ефективних управлінських рішень неможливе без прогнозування різних явищ і процесів, передбачення перспектив їх розвитку. Виявлення тенденцій, що назрівають, проблем і суперечностей суспільного життя, пошук шляхів і методів їх вирішення – важливе завдання соціального прогнозування.

На основі даних, отриманих під час опитувань у 2017 році, зокрема на прикладі реалізації реформування системи надання житлових субсидій та реформи у галузі медицини, спеціалісти Центру проаналізували, чи підтверджуються або спростовуються їх прогнози.

(Читати далі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/prognozi-i-realnist/)

Найбільше запамятовуються випадки, коли допомогти змогли не лише порадою чи консультацією, а й конкретно

За час свого існування Урядовий контактний центр допоміг колосальній кількості людей розв’язати наболілі для них проблеми та бути почутими Урядом. Тільки у 2018 році щоденно реєстрували до 3 тисяч звернень, щотижнево — до 25 тисяч, щомісяця — 100 тисяч і навіть більше. Один із найдосвідченіших працівників Центру – Сергій Мегей розповідає, як завдяки зверненню на урядову «гарячу лінію» мати-одиначку з Кіровоградщини місцева влада забезпечила однокімнатною квартирою, яку нині вона облаштовує і дуже щаслива зі своєю дитиною.

(Читати далі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/uryadovij-kontaktnij-centr-poradyat-prokonsultuyut/)

Їх голоси чує кожен, хто, потребуючи допомоги, поради або консультації з різних сфер життя, набирає номер 1545

Із січня 2018 року в штаті Урядового контактного центру працює психолог Оксана Петренко. Вона розповіла, що запровадити цю посаду вирішили після дослідження рівня впливу стресового навантаження на працівників, щоб запобігти професійному вигоранню.

Консультанти урядової «гарячої лінії» найчастіше звертаються до неї зі станами пригнічення або розчарування. Особливо коли спілкуються із заявниками, які переживають складні життєві обставини (невиліковні хвороби чи смерть близьких, комплексні аварійні ситуації тощо). Тобто коли потрібні термінові дії, а консультант, сумлінно виконуючи роботу, передаючи звернення до відповідного міністерства або іншого органу виконавчої влади, немає ще й чарівної сили, щоб миттєво врятувати.

(Читати далі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/uryadovij-kontaktnij-centr-po-toj-bik-telefona/)

Варто тримати з людьми зворотний зв’язок, щоб розуміти, які проблеми їх турбують (Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман)

Уранці 27 травня на сторінці Володимира Гройсмана у Facebook з’явився такий допис: «Оператори Центру нерідко чують і бачать по той бік телефона чи екрана людський біль чи життєву несправедливість. Але щире «Добрий день, ви зателефонували до Урядового контактного центру, чим можу допомогти?» — завжди залишається першим кроком до розв’язання проблеми. З ювілеєм вас!».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Урядовий контактний центр.

(Читати далі за посиланням: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/uryadovij-kontaktnij-centr-zavzhdi-pochuye-vas/)