Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(skype)
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Працівники Урядового контактного центру відвідали Будинок Уряду

У рамках заходів, присвячених святкуванню 10-ї річниці створення Урядового контактного центру, для працівників установи були організовані оглядові екскурсії до Будинку Уряду. Майже 130 співробітників та членів їх сімей з 24 травня взяли участь в екскурсіях. Сьогодні, 31 травня, відбулася завершальна екскурсія. Проводив відвідини відомої у нашій країні Будівлі досвідчений працівник Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Черепахін. Він ознайомив учасників з історією Будинку Уряду. Збудований він давно – ще в 1937 році. Спроектував цю будівлю відомий архітектор Іван Фомін. Будинок Уряду відрізняється цікавим плануванням – він має три частини з різною кількістю поверхів. Середня частина – десятиповерхова, виходить на вулицю Грушевського. З 1946 року в будинку знаходилася Рада Міністрів УРСР, а з 1991 – Кабінет Міністрів України.

Екскурсанти пройшли по килимових синіх доріжках довгими коридорами Будинку Уряду. Як пояснив Олександр Черепахін, щоб документ подати на підпис Прем’єр-міністру України треба отримати понад 10 віз від керівників та провідних фахівців різних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів. Побували співробітники Центру в Залі засідань Кабінету Міністрів, де приймаються найважливіші державні рішення.

Також вони відвідали Музей історії урядів України. Експозиція музею ілюструє діяльність тих органів виконавчої влади, що діяли на території України від 1917 року до наших днів. Тут представлені оригінальні матеріали, пов’язані з діяльністю колишніх керівників: документи, нагороди, фотографії. Зацікавленість викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР: шафа, телефонний апарат, стіл, настільна лампа.

Відвідувачі ознайомилися з технічними засобами, якими користувалися співробітники урядового апарату, оглянули експозицію подарунків нашій державі, отриманих через керівників та членів урядів інших країн.

Завдяки екскурсії до Будинку Уряду співробітники Урядового контактного центру мали можливість відчути атмосферу, де працюють Прем’єр-міністр України, Віце-прем’єр-міністри України, інші члени Уряду.