Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Проведено пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів за участю Міністерства розвитку громад та територій України

19 січня 2021 року відбулася чергова пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України, організацію роботи якої у віддаленому режимі забезпечував Урядовий контактний центр.

На дзвінки громадян відповідав заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Реформа містобудування: ліквідація ДАБІ та створення в Україні прозорих умов для функціонування сфери містобудування – ці питання на порядку денному Міністерства розвитку громад та територій. У Мінрегіоні за участю громадськості та експертів триває обговорення проекту урядової постанови, якою передбачається внесення змін до регуляторних актів у сфері будівництва. Документом будуть введені основні антикорупційні запобіжники на ринку містобудування.

Громадяни давно чекають на законодавчі зміни, про що свідчить збільшення звернень на урядову «гарячу лінію», у яких заявники порушують питання незаконного будівництва, неправомірної забудови територій. Також потерпілі інвестори просять сприяти у завершенні будівництва недобудованих житлових комплексів.

Схожі проблеми турбували і додзвонювачів (а бажаючих поспілкуватися напряму з представником влади було багато) з різних регіонів країни. Під час прямої телефонної лінії заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря почув також,  з якими складнощами, зокрема, стикаються люди під час вирішення проблем забезпечення житлом осіб з інвалідністю, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, внутрішньо-переміщених осіб, надання житла дітям-сиротам. Громадяни потребували роз’яснень, згідно з якими нормативними документами органи місцевого самоврядування зобов’язані організовувати на території ОТГ місця для відпочинку мешканців громади, а також чи входять до місць відпочинку території місцевих водойм.

За результатами прямої телефонної лінії дано завдання керівникам структурних підрозділів Міністерства опрацювати звернення, які потребують   додаткового детального вивчення, та надати відповіді заявникам.