Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Інформація про звернення до органів виконавчої влади, що надійшли на урядову «гарячу лінію» у січні 2018 року

У січні 2018 року на урядову «гарячу лінію» та через веб-сайт Урядового контактного центру, функціонування яких забезпечує державна установа «Урядовий контактний центр» (Центр), надійшло 108 618 звернень, прийнятих засобами телефонного зв’язку та через Інтернет (електронні звернення), у тому числі через Урядовий портал.  Із 4 746 електронних звернень – через  веб-сайт Центру надійшло 3 987 звернень, через Урядовий портал – 759. На звернення, що не потребували розгляду органів виконавчої влади (47 363, або 43,6 % від загального числа), фахівці Центру надали заявникам роз’яснення норм законодавства та необхідну довідкову інформацію.

На розгляд органам виконавчої влади і Секретаріату Кабінету Міністрів надіслано 61 255 звернень (56,4 %). У яких активно порушувалися питання: соціального захисту населення (16 280), комунального господарства  (9 971), пенсійного забезпечення(6 041), діяльності посадових і службових осіб, корупції (4 514), охорони здоров’я (2 284), функціонування мереж зв’язку (2 214), будівництва та благоустрою (2 139), діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (1 775), міграції, громадянства, паспортизації (1 664) тощо.

Найактивніше, у розрахунку на 10 тисяч населення, зверталися до органів виконавчої влади (за середнього показника в Україні 13,0 звернень) жителі м. Києва (31,1), Дніпропетровської (26,9), Херсонської (20,8), Харківської (19,6) областей та найменше – Тернопільської (4,9), Луганської (5,3), Волинської (5,9) областей.

Від заявників отримано 394 подяки на адресу посадових осіб органів влади та працівників Центру за сприяння у вирішенні порушених питань.

Звернення громадян опрацьовувалися одночасно із реалізацією заходів щодо подальшого розвитку та модернізації Центру, використання його можливостей для повнішого задоволення права громадян на звернення. Це стосується як оновлення програмного забезпечення для удосконалення процесів автоматизації обробки звернень (зокрема впроваджено інтерактивну голосову відповідь – IVR), так і розширення сервісів для приймання звернень – запровадження пілотного проекту «Web-комунікація для громадян з порушенням слуху» та офіційної сторінки в соціальній мережі «Фейсбук». Зазначені заходи сприятимуть підвищенню ефективності та прозорості діяльності Центру, розширенню можливостей для спілкування із заявниками, передусім тими, які мають обмеження за станом здоров’я, та для подальшого розвитку комунікацій з громадянами.