Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(skype)
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

В Урядовому контактному центрі відбулося семінарське заняття щодо вступної кампанії 2019

13 червня 2019 року під час засідання в Міністерстві освіти і науки були визначені порогові бали «склав/не склав» для трьох тестів ЗНО: з української мови і літератури, математики і фізики.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з цих предметів, поріг «склав/не склав», за інформацією Міністерства освіти і науки, подолали: з української мови і літератури – 84% вступників, з математики – 81,83%, з фізики – 85%.

Вже 19 червня комісія визначатиме поріг «склав/не склав» з іноземних мов та біології, а 21 червня – з історії України, географії та хімії.

Тим часом, 13 червня в Урядовому контактному центрі відбулося семінарське заняття на тему: «Вступна кампанія 2019».

На запрошення Центру у семінарі взяли участь державні експерти директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки Віталій Носок та Анжеліка Кернична. Державні експерти ознайомили працівників аналітичного підрозділу та управління організації прийому звернень з актуальними питаннями щодо вступу до вищих та професійно-технічних навчальних закладів у 2019 році.

У ході семінару були надані роз’яснення, зокрема, про те, що вступники до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО та творчих конкурсів зможуть реєструвати електронні кабінети в системі ЄДЕБО з 1 липня, прийом заяв та документів розпочнеться з 10 липня. Також спеціалісти МОН відповіли на запитання, які найчастіше задають батьки та абітурієнти, звертаючись на урядову «гарячу лінію», зокрема: чи дійсні сертифікати ЗНО за всі попередні роки, коли розпочинається прийом документів до коледжів, училищ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста», чи мають пільги внутрішньо переміщені особи при вступі до ВНЗ тощо.

За результатами семінарського заняття працівники Центру озброїлись знаннями для надання фахових консультацій заявникам щодо перебігу вступної кампанії 2019.

Директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва відкрила семінарське заняття
Державні експерти МОН надають роз’яснення