Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(skype)
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Урядовий контактний центр: працювати тут престижно та почесно

В Урядовому контактному центрі, в рамках проведення заходів святкування 10-річчя створення Урядового контактного центру, 21 травня проведено День відкритих дверей. На запрошення Центру установу відвідали студенти юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Екскурсію, головною метою якої було зацікавлення студентів роботою у Центрі, провели заступник начальника управління організації прийому звернень Альбіна Зарудна та начальник відділу кадрів, навчання та методичного забезпечення Ольга Данкевич. В операторському залі  організатори заходу ознайомили гостей з роботою урядової «гарячої лінії», коментували процес приймання звернень заявників. Студенти мали можливість особисто прослухати розмову фахівців урядової «гарячої лінії» із заявниками.

Особливу зацікавленість молоді викликав процес спілкування працівників Центру жестовою мовою з громадянами з порушенням слуху через Skype-зв’язок. Web-комунікацію для таких осіб запроваджено в Урядовому контактному центрі на початку 2018 року.

Цього ж дня на запрошення Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на Ярмарку вакансій, який щорічно проводить університет, побували представники Урядового контактного центру: інженер з підготовки кадрів Тетяна Нємцева та провідний консультант Ірина Арапова. В Урядовому контактному центрі велику увагу приділяють роботі із залучення кандидатів на вакантні посади. З університетом Центр підтримує давні зв’язки. Ректор закладу вищої освіти, відомого не тільки в нашій країні, а й за її межами, В.П. Андрущенко подякував керівництву Урядового контактного центру за підтримку у працевлаштуванні випускників навчального закладу, активну участь у проведенні заходів, які сприяють створенню найкращих умов для спілкування провідних роботодавців та студентської молоді в режимі  реального часу. Студенти університету мали можливість познайомитися з роботою фахівців урядової «гарячої лінії», яку презентували працівники Центру.

Також інформацію про запрошення на роботу на вакантні посади фахівців управління організації прийому звернень на урядову «гарячу лінію» та перекладачів жестової мови для участі в проекті «Web-комунікація для громадян з порушенням слуху» можна отримати на веб-сайті Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.

Студенти Академії праці, соціальних відносин і туризму слухають заявників, які звертаються на урядову «гарячу лінію»
Під час проведення Дня відкритих дверей
Провідний консультант Центру Ірина Арапова на Ярмарку вакансій у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова