Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців з питань реформ

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча Skype-лінія для громадян з порушенням слуху:
Урядові та відомчі відзнаки з нагоди десятої річниці створення Урядового контактного центру отримали працівники установи

27 травня 2019 року в Урядовому контактному центрі відбувся урочистий захід з нагоди 10-річчя створення Центру, в якому взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.

Цього дня, з самого ранку Глава Уряду привітав працівників Урядового контактного центру з ювілеєм. Повідомлення з’явилося на його сторінці у Facebook: «Ваше щире «Доброго дня, ви зателефонували до Урядового контактного центру, чим я можу допомогти?» завжди є першим кроком до вирішення проблеми. З ювілеєм вас!». Такі слова додають наснаги і бажання працювати ще краще.

Урядові відзнаки та цінні подарунки працівникам вручив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко. Він підкреслив, що «якби не було такого колективу – будь-які новації не знаходили б відгуку і не реалізовувались. Ви втілюєте новації, які Уряд запроваджує».

За вагомий особистий внесок у забезпечення виконання завдань, покладених на державну установу «Урядовий контактний центр», багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм були нагороджені Почесними грамотами Кабінету Міністрів України трудовий колектив Урядового контактного центру, перший заступник директора Урядового контактного центру  Олена Антоненко, начальник відділу кадрів, навчання та методичного забезпечення Ольга Данкевич, начальник відділу прийому звернень, отриманих через Інтернет управління організації прийому звернень Юрій Клейменов, консультант відділу прийому звернень, отриманих по телефону урядової «гарячої лінії» управління організації прийому звернень Надія Колєсова.

Подяки Прем’єр-міністра України та цінні подарунки, зокрема отримали: завідувач сектору прийому звернень з використанням жестової мови Віра Замша, провідний аналітик консолідованої інформації відділу аналізу звернень на урядову телефонну «гарячу лінію» та через Інтернет управління організаційно-аналітичної роботи Наталія Шаповал, економіст відділу бухгалтерського обліку та звітності Оксана Клименко.

Директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва, у свою чергу, вручила нагороди Урядового контактного центру – Грамоти та Подяки за вагомий внесок у забезпечення діяльності Центру, високий професіоналізм, тривалу і плідну працю та з нагоди 10-річчя від дня заснування Урядового контактного центру 83 працівникам.