Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Проведено пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів за участю представників Міністерства внутрішніх справ

16 лютого цього року Урядовий контактний центр забезпечував спілкування громадян з представниками Міністерства внутрішніх справ на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. 

На дзвінки за безкоштовним номером урядової «гарячої лінії» 1545 відповідали: директор Департаменту забезпечення діяльності апарату Міністерства внутрішніх справ Наталія Бондар, заступник директора цього департаменту – начальник управління документування службової діяльності Сергій Бачинський, заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Юлія Соболта, заступник начальника управління запобігання корупції Ігор Іванчик та інші представники МВС.

Громадяни мали можливість отримати консультації, дохідливі роз’яснення з посиланням на відповідні норми чинного законодавства, що допоможе вирішити їх нагальні проблеми.

Як і очікувалося, додзвонювачі зверталися з питань роботи відомчих закладів охорони здоров`я МВС, правового та соціального захисту працівників правоохоронних органів, бездіяльності слідчих, які не розслідують кримінальні провадження, виконання службових обов’язків працівниками підрозділів поліції. Одне звернення стосувалося повідомлення про корупцію у вищому навчальному закладі МВС.

Також додзвонювачі порушували питання неналежної роботи «гарячих ліній», відсутності потрібної інформації на сайтах деяких правоохоронних органів.

На пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів сьогодні зателефонували жителі Харківської, Миколаївської областей, а також Києва, Одеси, Ужгорода, Львова, Херсона.

На звернення, які потребують детального вивчення, будуть надані письмові відповіді у передбачені законодавством терміни.