Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Представники Міністерства освіти і науки успішно провели чергову пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів

9 березня 2021 року Урядовий контактний центр забезпечив організацію проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України за участю Міністерства освіти і науки.

На дзвінки громадян відповідали заступник Міністра освіти і науки Віра Рогова та заступник Міністра Любомира Мандзій. Також у прямій телефонній лінії взяли участь керівники та представники структурних підрозділів Міністерства освіти і науки.   

5 березня завершилася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Основна сесія ЗНО цьогоріч стартує 21 травня тестуванням з хімії й триватиме до 15 червня, коли відбудеться ЗНО з географії. У лютому цього року Міністерство освіти і науки запровадило пілотний проєкт безоплатних підготовчих курсів для дітей з тимчасово окупованих територій. Проєкт діятиме протягом 2021-2022 років у дев’яти закладах вищої освіти. Найбільше додзвонювачі цікавилися саме цими питаннями.

Також порушувалися питання щодо проведення вступної кампанії 2021, зокрема, для вступників з тимчасово окупованих територій, особливостей проходження ЗНО для дітей з інвалідністю, діяльності спеціалізованих шкіл-інтернатів, отримання документів про освіту, призначення соціальних стипендій. Телефонували з Луганської, Закарпатської, Донецької, Полтавської областей, а також з Києва, Харкова, Одеси.

Так, заявник з Тячівського району Закарпатської області порушив питання збереження спеціалізованих закладів для дітей з інвалідністю.  Киянин просив надати роз’яснення стосовно організації проведення підготовчих курсів для випускників шкіл з тимчасово окупованих територій у період з березня по липень 2021 року, зокрема у містах Києві, Житомирі та Львові. Заявниця – представниця Донецького державного університету управління, звернулася з проханням долучити зазначений заклад вищої освіти до програми проведення безоплатних підготовчих курсів для вступу до ЗВО осіб з тимчасово окупованих територій.

Викладач, учасник АТО, подав пропозицію щодо проведення  конференції або спільної наради вчителів – учасників АТО, з метою вироблення спільної програми дій стосовно національно-патріотичного виховання молоді.

Спілкування з представниками Міністерства освіти і науки України протягом двох годин видалось плідним і громадяни змогли отримати відповіді на широкий спектр питань, які їх турбували. Звернення, які потребують додаткового вивчення, були зареєстровані та заявники отримують на них письмові відповіді в установлені законодавством терміни.