Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону
(оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

“Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців з питань реформ

“Гаряча лінія” для підприємців
Гаряча Skype-лінія для громадян з порушенням слуху:
Урядова програма «Доступні ліки» триває

Днями виповнився рік з початку старту ініційованої Урядом програми «Доступні ліки». Урядова програма покликана забезпечити життєво необхідними препаратами хворих на астму, діабет та серцево-судинні захворювання. За підсумками року учасниками програми стали понад 6 тис. аптек, а також провідні фармацевтичні компанії України, які зафіксували зростання виробництва саме завдяки дії програми.

Як Міністерство охорони здоров’я бачить майбутнє урядової програми, і наскільки вона вплинула на життя та здоров’я пацієнтів, у рамках брифінгу, присвяченого підсумкам року дії програми, 4 квітня ц. р. в Українському кризовому медіа-центрі про це розповіли в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та заступник Міністра охорони здоров’я Роман Ілик. Серед виступаючих була запрошена на захід Світлана Янович – фельдшер с. Слобода – Селець Житомирської області.

Державна установа «Урядовий контактний центр» також долучилася до програми «Доступні ліки». На виконання доручення Уряду Центр здійснює моніторинг стану розгляду звернень, що надходять на урядову «гарячу лінію» з питань реалізації програми, та щотижнево інформує про це Секретаріат Кабінету Міністрів. Працівники установи також надають заявникам консультації щодо порядку, підстав для отримання безкоштовно або з незначною доплатою ліків, а також стосовно назв діючих речовин, що підлягають реімбурсації за програмою.

Відповідно до урядового рішення Урядовий контактний центр організовує проведення прогнозних досліджень шляхом телефонного опитування заявників, які звертаються на урядову «гарячу лінію. Нещодавно було завершено проведення дослідження стосовно ефективності функціонування урядової програми «Доступні ліки». У розробці анкети з варіантами відповідей взяли участь спеціалісти Міністерства охорони здоров’я. Результати опитування показали, що у суспільстві існує великий попит на програму, запроваджений Урядом механізм потенційно має можливість задовольнити потреби всіх, хто потребує захисту від хвороб, що найбільше впливають на здоров’я та довголіття людей або суттєво знижують якість життя. Крім того, програма «Доступні ліки» допомагає пацієнтам з хронічними захворюваннями заощаджувати значні кошти сімейного бюджету.

За інформацією представника управління взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру, який взяв участь у брифінгу.