Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова «Гаряча лінія» для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– «Гаряча лінія» з питань Міністерства оборони України

– «Гаряча лінія» із соціальних питань

– «Гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

– лінія довіри РНБО з питань контрабанди та корупції на митниці

– «Гаряча лінія» з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій

– «Гаряча лінія» Міндовкілля на зв’язку з питань захисту довкілля та природних ресурсів України

– «Гаряча лінія» з питань безпеки дітей в Інтернеті
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України відбулася за участю керівників Мінрегіону

16 червня 2020 року відбулася пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю Міністерства розвитку громад та територій України. Трансфер дзвінків з урядової «гарячої лінії» за номером телефону 1545 на Мінрегіон забезпечували працівники Урядового контактного центру. З громадянами спілкувалися заступники Міністра розвитку громад та територій України: Наталія Хоцяківська та В’ячеслав Негода.

Як і очікувалося, тематика звернень переважно стосувалася державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, державних житлових програм, об’єднання територіальних громад (у т. ч. порядку утворення, приєднання до діючих ОТГ).

На засіданні Уряду, яке відбулося 12 червня цього року, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав адміністративно-територіальну реформу  однією з найбільш важливих і успішних реформ. За словами очільника Уряду, вона робиться для людей задля їхнього комфорту і має бути завершена цього року до місцевих виборів, призначених на жовтень.

Керівники Мінрегіону Наталія Хоцяківська та В’ячеслав Негода надали роз’яснення стосовно перехідного періоду реформи системи органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, зокрема щодо подання заяв та документів для отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт; створення Державної сервісної служби містобудування України, Державної інспекції містобудування України, Державного агентства з технічного регулювання у містобудуванні України.

Було наголошено на тому, що до початку виконання функцій і повноважень Державної інспекції містобудування України органи державного архітектурно-будівельного контролю, визначені статтею 7 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», продовжать здійснювати державний архітектурно-будівельний контроль.

За результатами цих роз’яснень, зокрема, отримали відповіді на свої запитання дозвонювачі з міста Тернополя.  

Львів’янка поскаржилася на бездіяльність посадових осіб органу місцевого самоврядування, які без згоди правління ОСББ дозволили проведення реконструкції частини приміщення будинку за вказаною нею адресою. Жителька Біляївського району Одеської області цікавилася, на яких умовах вона має можливість взяти участь у державній житловій програмі для придбання будинку, до якого органу виконавчої влади необхідно звернутись та які документи для цього необхідні. Зі схожою проблемою звернулася мешканка Калуського району Івано-Франківської області.

Довіру населення влада може отримати через співпрацю з громадськістю, яка, в свою чергу, може запропонувати своє бачення розвитку держави. Спілкування з громадянами наживо на прямих телефонних лініях заряджає енергією, дає потужний імпульс для подальшої роботи задля покращення різних сфер життя. Такими думками обмінялися керівники Мінрегіону Наталія Хоцяківська та В’ячеслав Негода по завершенню чергової прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.