Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Коронавірус питання-відповіді
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС/АТО)

Пропуск осіб через лінію розмежування може бути здійснено через КПВВ «Станиця Луганська», «Щастя», «Золоте», «Майорське», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове».

На сьогодні процедура перетинання лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях визначена Порядком в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 № 815 https://zakon.rada.gov.ua/go/815-2019-%D0%BF). Відповідно до вказаного Порядку, режим функціонування КПВВ, встановлюється Командувачем об’єднаних сил, а також за рішенням Командувача об’єднаних сил у районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях у випадках, передбачених законодавством, можуть встановлюватися додаткові обмеження та/або заборони переміщення осіб, не залучених до проведення таких заходів, транспортних засобів та товарів.

З огляду на зазначене, будь-які питання щодо режиму роботи КПВВ не належать до компетенції Державної прикордонної служби України, у зв’язку з чим рекомендуємо звертатися до штабу ООС Збройних сил України МО України:

тел.0-800-500-410,

www.mil.gov.ua,

 e-mail:  call-сenter_ZSU@mil.gov.ua.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), самоізоляції підлягають особи, які прибувають з тимчасово окупованої території України (далі – ТОТУ) у Донецькій та Луганській області.

Виключенням є (самоізоляції не підлягають):

– особи, які не досягли 18 років;

– працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;

– учасники зовнішнього незалежного оцінювання;

– особи, які мають намір вступити до закладів освіти, в тому числі на курси (відділення) з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

– здобувачі освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

– один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників, який супроводжує особу, яка є учасником ЗНО або має намір вступити до закладу освіти або є здобувачем освіти, яка навчається в закладі освіти на контрольованій українською владою території;

– громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором;

– особи, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19;

– громадяни України, які мають виданий в установленому МОЗ порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини від COVID-19, включеної ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Особа, яка підлягає самоізоляції у зв’язку з перетинанням КПВВ зобов’язана встановити  та активувати мобільний додаток «Вдома».

Посадові особи Державної прикордонної служби перевіряють встановлення та активацію особою мобільного додатка «Вдома» під час перетинання адміністративної межі в КПВВ.

У разі неможливості встановлення такого мобільного додатка особа підлягає обсервації.

Строк самоізоляції становить 10 днів для осіб, які здійснили перетин КПВВ з ТОТУ у Донецькій та Луганській обл. та розпочинається через 72 години з моменту перетину лінії розмежування.

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з прибуттям з ТОТУ у Донецькій та Луганській обл. не застосовується або припиняється в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено після перетинання КПВВ.

На сьогодні тестування на COVID-19 здійснюється не в режимній зоні КПВВ.

Пункт 7  постанови Кабінету Міністів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами);

Інформація з сайта Державної прикордонної служби України»