Урядовий контактний центр

Урядова "гаряча лінія"
– Урядова “гаряча лінія” для дзвінків із-за кордону (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” для кандидатів на посади фахівців нової державної служби

– “Гаряча лінія” для підприємців

– “Гаряча лінія” з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку)

– “Гаряча лінія” державної митної служби України

– “Гаряча лінія” для консультації людей з інвалідністю
Гаряча лінія для громадян з порушенням слуху:

Зателефонувати зараз
Урядова “гаряча лінія” 1545(webcall)
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45

Соціальний захист населення
Фінансування та закупівля путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”» в редакції від 01.08.2020, держава забезпечує підтримку державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек” (далі – дитячий центр “Артек”) і “Український дитячий центр “Молода гвардія” (далі – дитячий центр “Молода гвардія”) як закладів оздоровлення і відпочинку дітей загальнодержавного значення шляхом повного або часткового здійснення фінансування будівництва і реконструкції об’єктів інфраструктури за рахунок загального фонду державного бюджету, установлення пільг з оподаткування, визначення особливостей правового режиму майна, закріпленого за цими дитячими центрами на праві господарського відання, та земельних ділянок, наданих їм у постійне користування.

Кошти на придбання путівок до дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія” для оздоровлення та відпочинку дітей щороку передбачаються у Державному бюджеті України.

Держава викуповує 90 відсотків путівок дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”. Решта путівок реалізується зазначеними дитячими центрами без залучення третіх осіб.

 ст. 1 Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”» в редакції від 01.08.2020