Працівники Урядового контактного центру долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, у день вшанування пам’яті автора найдавнішої пам’ятки історіографії та літератури українців – «Повість минулих літ» Преподобного Нестора-Літописця, в Україні відзначається День української писемності та мови.

Починаючи з 2000 року, у цей день на Українському радіо традиційно відбувається Всеукраїнський диктант національної єдності. Працівники Урядового контактного центру також долучилися до написання радіодиктанту. Перед початком заходу виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко зазначила, що мета радіодиктанту – не тільки з’ясувати, чи добре співробітники знають українську мову, а також продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Текст радіодиктанту під назвою «Крила України» підготував і читав Олександр Авраменко – відомий мовознавець, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Ручка та аркуш паперу – дві речі, які були потрібні для написання диктанту, а також знання рідної мови. Всі диктанти будуть надіслані для перевірки та участі в конкурсі на Українське радіо.

За інформацією Українського радіо, минулого року у конкурсі взяли участь майже 29 тисяч диктантів. Перемогли – 124 особи. Сподіваємося, що цього року серед переможців будуть працівники Урядового контактного центру.

Колектив Урядового контактного центру долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту

 

Вступне слово виконуючого обов’язки директора Урядового контактного центру Олени Антоненко перед написанням диктанту

 

Під час написання диктанту