Семінарське заняття в Урядовому контактному центрі

7 листопада 2018 року в Урядовому контактному центрі (Центр) за участі Державної архітектурно-будівельної інспекції України було проведено семінарське заняття на тему «Роз’яснення законодавства у сфері містобудівної діяльності». Захід відкрила керівник Центру Олена Антоненко.

Учасники семінару – працівники Центру мали можливість ознайомитися з інформацією про важливі напрями процесу дерегуляції та створення сприятливих умов ведення бізнесу, підвищення інвестиційної привабливості у будівельній галузі. Фахову інформацію для консультування заявників, які звертаються на урядову «гарячу лінію», щодо зазначеної тематики надавала заступник директора Департаменту – начальник відділу представництва інтересів в судах Департаменту нормативно-правового забезпечення Держархбудінспекції Олена Бочарова.

Сьогодні у громадян дуже часто виникають питання щодо процедури отримання дозвільної містобудівної документації та застосування її на практиці, зокрема, коли це стосується питань дозволів на будівництво та проведення експертизи. Окремо Олена Бочарова зупинилася на особливостях державного архітектурно-будівельного контролю, який здійснюється на об’єктах будівництва у порядку проведення планових та позапланових перевірок за територіальним принципом. Зокрема, підставою для проведення позапланової перевірки є виявлення факту самочинного будівництва об’єкта, звернення фізичних чи юридичних осіб про порушення cуб’єктом містобудування вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Тексти чинних державних та галузевих будівельних норм розміщено у відкритому доступі мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/derzhavni-ta-galuzevi-budivelni-normi/

Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко висловила подяку Олені Бочаровій за змістовну і корисну інформацію стосовно застосування законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Виконуючий обов’язки директора Урядового контактного центру Олена Антоненко та заступник директора Департаменту – начальник відділу представництва інтересів в судах Департаменту нормативно-правового забезпечення Держархбудінспекції Олена Бочарова

 

Під час семінарського заняття