В Урядовому контактному центрі проведено чергове стажування працівників

Питання впровадження енергоефективних заходів у будинках є актуальним для населення. Нещодавно Урядовий контактний центр провів прогнозне дослідження на тему «Ефективність заходів Уряду, спрямованих на стимулювання населення до заощадження, ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження». Результати дослідження показали, що українці не тільки активно цікавляться тематикою енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів, а й реалізують отримані знання на практиці. Принаймні половина (50,3%) опитаних вжили тих чи інших заходів, спрямованих на енергозбереження та заощадження на комунальних виплатах (утеплили вікна, встановили лічильник тощо) за останні три роки.

На засіданні Кабінету Міністрів України 24 жовтня ц. р. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що за 9 місяців направлено 400 млн грн на «теплі кредити», а на позачерговому засіданні Уряду, на минулому тижні, прийнято рішення щодо виділення додатково 100 млн грн на програму. Після завершення необхідних бюджетних процедур програму пільгового кредитування буде відновлено.

Зважаючи на актуальність питання енергозбереження, Урядовий контактний центр 24 жовтня 2018 р. провів для працівників установи семінар «Державна програма енергоефективності з надання «теплих кредитів» за участі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження. Захід відкрила заступник директора – начальник управління організації прийому звернень Урядового контактного центру Валентина Сінельніченко.

На урядову «гарячу лінію» звертається чимало громадян з проханням надати роз’яснення з питань енергоефективності, що вимагає від працівників Центру, які надають консультації заявникам по телефону 1545, знання нормативно-правових актів, довідкової інформації тощо.

У програмі семінару розглядалися питання умов участі у державній програмі з енергоефективності мешканцями багатоквартирних житлових будинків, сум відшкодування, передбачених програмою, а також перелік банківських установ, які здійснюють кредитування громадян тощо. Відповіді надавала заступник начальника відділу Управління державної експертизи Департаменту технічного забезпечення енергоефективності Держенергоефективності Марина Мілова.

Детальні роз’яснення щодо участі в Урядовій програмі з енергоефективності можна отримати також в Call-центрі Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57.

 

Роз’яснення надає заступник начальника відділу Управління державної експертизи Департаменту технічного забезпечення енергоефективності Держенергоефективності Марина Мілова