Представник Урядового контактного центру взяв участь у засіданні робочої групи з впровадження проекту Служба 112 в Україні

16 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання за «круглим столом» робочої групи провідних виробників системних рішень в сфері громадської безпеки з впровадження проекту Системи екстреної допомоги в Україні за єдиним телефонним номером 112. Організатором заходу виступила громадська спілка Hi Tech Office Ukraine. У засіданні взяла участь заступник директора – начальник управління організації прийому звернень державної установи «Урядовий контактний центр» Валентина Сінельніченко.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо подальшого механізму створення Служби 112 в Україні, у тому числі для реалізації особами з інвалідністю свого права в екстрених ситуаціях викликати швидку допомогу, поліцію, служби надзвичайних ситуацій; можливості запуску пілотних проектів за напрямком та ключові аспекти стосовно внесення змін до законодавства з метою вирішення кола питань, які відносяться до поняття «громадська безпека».

Спільна позиція учасників робочої зустрічі: Система 112 дозволить поширити доступ до екстрених служб населення країни, підвищити рівень громадської безпеки в середині країни, покращити ефективність управління екстреними службами та зменшить негативні наслідки екстрених та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання робочої групи з впровадження в Україні Служби 112