Працівники Урядового контактного центру отримали кваліфіковані роз’яснення з питань земельних правовідносин під час навчального семінару

У рамках систематичного підвищення кваліфікаційного та професійного рівня працівників та з метою консультування громадян, які звертаються на урядову «гарячу лінію», 4 жовтня 2018 року в Урядовому контактному центрі відбувся навчальний семінар з питань отримання земельної ділянки у користування, організований Урядовим контактним центром спільно з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.

У роботі семінару брало участь керівництво Держгеокадастру: директор Департаменту державного земельного кадастру Ігор Славін, заступник директора Департаменту – начальник відділу використання земель сільськогосподарського призначення Алла Ільєнко, представники інших департаментів, а також працівники Урядового контактного центру.

Метою проведення семінару було ознайомлення працівників Урядового контактного центру з питань земельних правовідносин. Готуючись до навчання, аналітики Центру проаналізували питання, з якими звертаються громадяни на урядову «гарячу лінію» стосовно земельних відносин та які потребують кваліфікованих консультацій фахівців установи. Основну увагу при обговоренні питань порядку денного було приділено змінам у правилах використання земель, власники яких померли, відліку терміну на поновлення договорів оренди таких земельних ділянок, судовій практиці визнання спадщини відумерлою, оподаткування орендної плати за землі приватної власності тощо.

Учасники семінару також обмінялися досвідом з організації роботи із забезпечення приймання звернень на урядову «гарячу лінію» та «гарячу лінію» Держгеокадастру. 

Представники Держгеокадастру надають роз’яснення з питань земельних правовідносин

 

Учасники навчального семінару