Нас 2000!

24 липня офіційна сторінка Урядового контактного центру у соціальній мережі Facebook досягла 2000 підписників. Вітаємо всіх, хто приєднався до нас. Особливі слова вдячності нашим постійним шанувальникам.

Офіційну сторінку Урядового контактного центру створено у грудні 2017 року. Весь цей час ми намагаємось наповнити її цікавим та корисним змістом, зробити її зовнішній вигляд привабливим.

Ми готові до конструктивної критики, адже можливість висловити свою думку щодо подій, які відбуваються у країні, публічно, допоможе владі оперативно реагувати на проблемні питання у суспільстві для вирішення конкретних життєвих запитів громадян.

Ми не завжди згодні з думкою деяких користувачів, але ми повинні поважати її, за винятком образливих коментарів.

Наша мета – акумулювати на сторінці актуальну інформацію від органів державної влади, громадських організацій, спрямувати увагу користувачів на позитивні зрушення в економічній, соціальній сферах суспільного життя країни, прийняття суспільно важливих законодавчих актів; надати інформацію про перелік та умови отримання адміністративних послуг, які надаються відповідними органами виконавчої влади, про події в культурній та інформаційній сферах. А також розказати і показати всім неймовірну красу, мальовничість природи нашої країни та всі її визначні місця, пам’ятки історії.

У нас є над чим працювати. Були б вдячні всім за поради, зауваження, пропозиції щодо удосконалення присутності Центру у соціальних мережах.