Працівники Урядового контактного центру взяли участь у Х Міжнародній конференції «Соціологія та сучасні соціальні трансформації» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

16 - 17 листопада ц. р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася Х ювілейна Міжнародна конференція студентів та молодих науковців «Соціологія та сучасні соціальні трансформації», на якій обговорювалися актуальні питання, що стосуються проведення соціологічних, зокрема прогнозних досліджень в Україні.

У конференції взяли участь представники державної установи «Урядовий контактний центр»: аналітики управління взаємодії з громадськістю Олександр Світлов та Андрій Соболєв.

На запрошення Організаційного комітету конференції в рамках пленарного засідання вони виступили з доповіддю «Дослідницька діяльність Урядового контактного центру: Актуальні запити діалогу «Влада – українець».  У доповіді була надана інформація про важливість роботи Центру в контексті діалогу «Влада - українець», а також презентовано дослідницький аспект діяльності Урядового контактного центру.   

Доповідь була схвально сприйнята та викликала активне обговорення в науковій спільноті. Результати конференції показали високий рівень зацікавленості у здобутках студентів і молодих науковців у сфері соціології, сприяли обміну досвідом і налагодженню кооперації між дослідницькими інституціями та державними установами.

Аналітик управління взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру Олександр Світлов знайомить учасників конференції з прогнозними дослідженнями, що проводяться Центром