В Урядовому контактному центрі відбулися навчальні семінари з питань пенсійної реформи та спілкування з особами, які мають особливі потреби, під час приймання звернень на урядову «гарячу лінію»

11 жовтня в Урядовому контактному центрі відбулися навчальні семінари для фахівців Центру за участю відповідальних працівників Міністерства соціальної політики з  питань пенсійної реформи, а також спілкування з особами, які мають особливі потреби, під час приймання звернень на урядову «гарячу лінію».   

Заступник директора Департаменту пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики Марія Плаксій провела навчання із працівниками Центру щодо основних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», який набрав чинності 11 жовтня ц. р. Законодавчим актом передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків; диференціювати розміри пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку; впровадити єдині підходи до обчислення пенсій. Під час навчання  обговорювалися актуальні питання, які стосуються реформування пенсійної системи в Україні, що порушуються у зверненнях заявників на урядову «гарячу лінію».

Також проведено семінар з питань підготовки фахівців Центру до спілкування з людьми з обмеженими можливостями. Головний спеціаліст Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики Вікторія Павлова надала присутнім рекомендації щодо спілкування з такими громадянами для ефективного виконання завдань стосовно приймання від них звернень на урядову «гарячу лінію». 

Учасники навчального семінару