Урядовці спілкуються з громадянами

16 травня 2017 року Урядовий контактний центр відвідали перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, заступник Голови Національної поліції України  Костянтин Бушуєв.

Директор установи Валерій Плохій ознайомив гостей із системою приймання звернень на урядову «гарячу лінію», попереднього їх опрацювання фахівцями Центру і надсилання за належністю відповідним органам виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Посадовців поінформовано про стан розгляду звернень органами виконавчої влади та проблеми, з якими громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію». В операторському залі Центру вони мали можливість почути запитання, з якими звертаються громадяни на урядову «гарячу лінію» 1545.

Василь Серватюк і Костянтин Бушуєв взяли участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем». Темами теле- та радіопрограми стали актуальні питання, з якими завертаються громадяни на урядову «гарячу лінію»: особливості перетину державного кордону після вступу у дію безвізового режиму, труднощі перетину лінії розмежування з АР Крим та зоною проведення АТО, нелегальна міграція, робота поліції під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» та Дня перемоги над нацизмом, проблема вчинення злочинів стосовно людей похилого віку, боротьба із шахрайством і насильством у сім`ї, створення дорожньої патрульної поліції тощо.

Так, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк зазначив, що підготовка до безвізового режиму була тривалою, впроваджено інновації та нові технології на кордоні. Тож, величезний обсяг виконаної роботи гідно оцінили європейські експерти. Користуватись перевагами «безвізу» можуть всі громадяни України, в тому числі жителі тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. За словами Василя Серватюка, загрози нелегальних мігрантів зі Сходу, які через Україну потрапляють до Євросоюзу, наразі немає. Адже частка такої міграції наразі становить всього 0,3%. Також посадовець повідомив, що у Державній прикордонній службі України відбулось чимало позитивних змін. Зокрема, громадянам пропонується вступити у структуру на службу за контрактом.

Про умови набору в поліцію та міжнародну співпрацю надавав роз’яснення Костянтин Бушуєв. Посадовець пояснив, що Національна поліція України реалізує різноманітні проекти за підтримки американських та японських партнерів, зокрема щодо запровадження груп тактильної підтримки що сприяє підвищенню ефективності роботи правоохоронців.

Керівники органів виконавчої влади оцінили роботу урядової «гарячої лінії» позитивно. Посадовці зазначили, що звернення громадян мають величезне значення для вдосконалення роботи Уряду та розвитку українського суспільства.

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк слухає звернення заявника на урядову «гарячу лінію»

З роботою фахівців урядової «гарячої лінії» знайомить заступника Голови Національної поліції України Костянтина Бушуєва директор Урядового контактного центру Валерій Плохій