Урядовці спілкуються з громадянами

14 березня 2017 року Урядовий контактний центр  відвідали заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк.

Директор установи Валерій Плохій ознайомив керівників органів  виконавчої влади з роботою урядової «гарячої лінії», фахівці якої з початку року прийняли понад 350 тисяч телефонних та електронних звернень. У зверненнях до органів виконавчої влади переважали питання соціального спрямування, зокрема проблеми, пов’язані з наданням громадянам житлової субсидії. Більш ніж на половину дзвінків фахівці Центру надають заявникам роз’яснення щодо норм законодавства, а також необхідну довідкову інформацію. Зареєстровані звернення невідкладно надсилаються відповідно до компетенції органам виконавчої влади та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Окремо директор Центру звернув увагу гостей на необхідність якісного і своєчасного розгляду звернень органами виконавчої влади, їх аналізу та інформування Секретаріату Кабінету Міністрів України і органів виконавчої влади. Під час відвідання Центру посадовців було ознайомлено з питаннями подальшого розвитку та модернізації Центру, використання його можливостей для повнішого задоволення права громадян на звернення, надання роз’яснень із найбільш актуальних питань, з якими громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію».

Також Юрій Бровченко, Михайло Ноняк, Максим Соколюк у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» відповідали на актуальні звернення громадян. Так, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко, який відповідає за оборонний напрямок у міністерстві, розповів про реформування оборонно-промислового комплексу країни, зміну підходів до управління і фінансування галузі. За його словами, завдання реформи – забезпечити армію та перетворити ОПК в один із двигунів української економіки, зокрема за рахунок залучення малого та середнього бізнесу.

Забезпечення безпеки перевезень, попередження виникнення дорожньо-транспортних пригод – основні завдання Укртрансбезпеки. «На вирішення проблем більш ніж 170 тис. км. українських доріг потрібно мінімум 100 років» – зазначив Голова Служби Михайло Ноняк. Відповідаючи на звернення громадян, очільник відомства докладно поінформував про проведення структурних реформ, боротьбу з нелегальними перевізниками, здійснення габаритно-вагового контролю, ліцензування провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів.

Питання набуття громадянства України, оформлення закордонного та внутрішнього паспортів, особливостей відновлення документів мешканців Сходу України, запровадження внутрішніх ID-паспортів у формі пластикової картки потребують роз’яснень. На звернення громадян цієї тематики надавав відповіді Голова ДМС Максим Соколюк. 

З роботою фахівців урядової «гарячої лінії» знайомить заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка директор Урядового контактного центру Валерій Плохій

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк слухає звернення заявника в операторському залі Урядового контактного центру

Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»