Робочий візит Міністра соціальної політики та Голови Державної служби з питань праці до Урядового контактного центру

31 січня 2017 року Урядовий контактний центр відвідали Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

Очільник Міністерства соціальної політики Андрій Рева добре ознайомлений з системою функціонування урядової «гарячої лінії», оскільки у тематичній структурі звернень громадян пріоритетним є питання соціального захисту. Директор Центру Валерій Плохій зазначив, що з кожним роком їх кількість зростає. Так, упродовж минулого року на урядову «гарячу лінію» надійшло майже 330 тисяч звернень соціальної тематики. Актуальними також є питання пенсійного забезпечення та оплати праці, у тому числі виплати мінімальної заробітної плати у сумі 3 200 гривень та інші.  

У телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» Андрій Рева та Роман Чернега надали роз’яснення громадянам щодо позиції Уряду не підвищувати пенсійний вік на вимогу Міжнародного валютного фонду, натомість розширення кола тих, хто сплачує внески до Пенсійного фонду; підвищення мінімальної зарплати до 3 200 грн; нового порядку санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; створення спеціальних робочих груп, які будуть контролювати виплату мінімальної заробітної плати; унеможливлення використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин.

Керівники органів виконавчої влади відзначили важливість взаємодії з Урядовим контактним центром із забезпечення оперативного реагування на звернення, які надходять на урядову «гарячу лінію».

Міністр соціальної політики України Андрій Рева відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега в операторському залі Урядового контактного центру