Керівники державних органів відповідали на звернення громадян в Урядовому контактному центрі

10 січня 2017 року Урядовий контактний центр відвідали т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич та Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України Дмитро Вовк. Посадовці ознайомилися з роботою урядової «гарячої лінії», яку забезпечує Центр, системою приймання звернень за єдиним телефонним номером 1545 та через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua. Заступник директора Федір Довженко поінформував гостей про значне зростання кількості звернень громадян на урядову «гарячу лінію». Упродовж 2016 року зареєстровано близько 1 мільйона 800 тисяч звернень. Пріоритетним для заявників є соціальна проблематика, що пов’язано, передусім, із підвищенням комунальних тарифів, отриманням житлових субсидій.

Керівники державних органів також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» і радіопрограмі «Під контролем». Христина Юшкевич та Дмитро Вовк відповіли на звернення громадян щодо незаконної вирубки лісів, розмірів штрафів, передбачених у разі здійснення полювання без ліцензії, захаращення сухостоєм лісів, тарифів на електроенергію та газопостачання, правомірність відключення послуги електропостачання.

Учасники робочої зустрічі в Урядовому контактному центрі відзначили необхідність більше звертати уваги на всебічний розгляд звернень і своєчасне надання відповідей заявникам органами виконавчої  влади.

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич в операторському залі Урядового контактного центру

 

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України Дмитро Вовк відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»