Керівники органів виконавчої влади відповідали на звернення на урядову «гарячу лінію»

13 грудня Урядовий контактний центр відвідали Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова, заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Вадим Пристайко, заступник Міністра інформаційної політики – керівник апарату Артем Біденко. Керівники органів виконавчої влади ознайомилися з роботою фахівців урядової «гарячої лінії» та взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» і радіопрограмі «Під контролем». Директор Центру Валерій Плохій поінформував гостей про значне зростання кількості  звернень громадян на урядову «гарячу лінію» та необхідність значно більше звертати увагу на всебічний розгляд цих звернень в органах виконавчої влади і своєчасне надання відповідей заявникам. Також керівник установи повідомив про запровадження на загальнодержавному рівні короткого номера 1545 для дзвінків на урядову «гарячу лінію», що є суттєвим проривом у сфері надання телекомунікаційних послуг. 

У телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» Тетяна Баранова, Вадим Пристайко, Артем Біденко відповіли на звернення громадян щодо отримання довідок про трудовий стаж та заробітну плату,  прийняття рішення про безвізовий режим, відновлення трансляції теле- та радіоканалів на непідконтрольних українській владі територіях Луганської та Донецької областей, розвиток цифрового мовлення, розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму тощо.

Керівники органів виконавчої влади відзначили важливість роботи Урядового контактного центру та суспільну значимість урядової «гарячої лінії» у розширенні можливості влади почути кожного громадянина, оперативно відгукнутися на його запити і потреби.

Заступника Міністра закордонних справ – керівника апарату Вадима Пристайка знайомить з роботою фахівців директор Урядового контактного центру Валерій Плохій

Заступник Міністра інформаційної політики – керівник апарату Артем Біденко в Урядовому контактному центрі

Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»