Чергова робоча зустріч з керівниками органів виконавчої влади в Урядовому контактному центрі

22 листопада 2016 р. в рамках робочого візиту Урядовий контактний центр відвідала виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. До Центру завітали також заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун та заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

В Урядовому контактному центрі велика увага приділяється взаємодії з органами виконавчої влади для забезпечення оперативного реагування на проблемні питання, порушені у телефонних та електронних зверненнях громадян, скорочення строків з моменту надходження звернення до моменту вирішення цих питань, а також  прогнозування виникнення питань, що можуть спричинити соціальну напругу у суспільстві, зокрема в окремих регіонах, областях. Директор Центру Валерій Плохій ознайомив гостей із системою приймання звернень, які надходять на урядову «гарячу лінію», а також  поінформував про зміну з 1 листопада цього року номеру на зручний короткий 1545.

Уляна Супрун, Анатолій Корзун, Ігор Долгов також взяли участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами», радіопередачі «Під контролем» та відповіли на звернення громадян, що віддзеркалюють очікування суспільства, а саме: у реформуванні галузі охорони здоров’я, зокрема запровадженні реімбурсації, створенні прозорої системи державних закупівель, вакцинації населення; у підвищенні обороноздатності держави, забезпеченні потреб Збройних Сил України, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. Без сумніву, немає в Україні сім’ї, якої не торкнулися би питання оплати житлово-комунальних послуг, встановлення лічильників обліку газу тощо.

Така форма спілкування заявників з урядовцями безпосередньо в ефірі не залишає місця формальним відповідям, натомість вимагає оперативного вирішення суспільно важливих питань, задоволення нагальних потреб громадян. 

Виконуючу обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун знайомить з роботою урядової «гарячої лінії» директор Урядового контактного центру Валерій Плохій

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов в операторському залі Урядового контактного центру