В Урядовому контактному центрі керівники органів виконавчої влади відповідали на звернення громадян

1 листопада 2016 року Урядовий контактний центр відвідали Міністр культури України Євген Нищук, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев та перший заступник Голови Державної прикордонної служби України  Василь Серватюк.

Гості відповіли на звернення громадян і ознайомилися з діяльністю Центру та специфікою роботи фахівців, які приймають звернення на урядову «гарячу лінію» у цілодобовому режимі за номером – 1545.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл безкоштовні.

Серед проблем, порушених громадянами: узаконення самовільного будівництва, унеможливлення будівельних афер; перетин кордону на лінії розмежування із зоною АТО, незаконна міграція, контрабанда зброї та валюти при перетині державного кордону; питання бюджетних видатків на культуру, збереження культурної спадщини тощо.

Керівники органів виконавчої влади також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та надали інтерв’ю для радіопередачі «Під контролем» Українського радіо.

 

 

 

Міністр культури України Євген Нищук знайомиться з роботою урядової «гарячої лінії»

 

   

 

 

 

  

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

 

 

 

 

 

 

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк в операторському залі Урядового контактного центру