В Урядовому контактному центрі відбулася робоча зустріч з керівниками органів виконавчої влади

11 жовтня 2016 року перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко, заступник Міністра екології та природних ресурсів – керівник апарату Віктор Вакараш у рамках робочого візиту відвідали Урядовий контактний центр та ознайомилися з організацією приймання звернень від громадян до органів виконавчої влади.  

За інформацією директора Центру Валерія Плохія, осінь – період, у який навантаження на урядову «гарячу лінію» особливо підвищується: за добу фахівці Центру реєструють до 8 тис. звернень від громадян. Більшість проблем, які непокоять людей, це: тарифна політика, призначення субсидій, готовність житлово-комунальних служб до опалювального сезону, зберігання врожаю тощо. У зв’язку із запровадженням скороченого телефонного номера урядової «гарячої лінії» – 1545, Центр здійснює комплекс організаційно-технічних та інформаційних заходів для забезпечення якнайбільшого поширення серед населення єдиного чотиризначного номера, що має сприяти подальшому покращенню сервісу.

Максим Мартинюк не вперше відвідує Урядовий контактний центр, неодноразово разом з фахівцями урядової «гарячої лінії» брав участь у прийманні звернень від громадян. Сергій Марченко та Віктор Вакараш також ознайомилися з системою приймання звернень за єдиним телефонним номером та через веб-сайт Урядового контактного центру, поспілкувалися з фахівцями Центру. Гості взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» і відповіли на звернення громадян, які стосувалися пріоритетів проекту Державного бюджету на 2017 рік, фінансування шкільної, професійно-технічної освіти, підвищення зарплат вчителям, державної підтримки онкохворих громадян, компенсації втрат від знецінення заощаджень; земельних відносин, підтримки сільського господарства, ціноутворення сільськогосподарської продукції; незаконної вирубки лісів, зниження рівня ґрунтових вод, забруднення водних об’єктів, збирання і переробки побутових відходів та інших.

Результати спілкування керівників органів виконавчої влади з громадянами засвідчили, що предметного реагування потребують, зокрема, скарги громадян на непоодинокі випадки надання формальних відповідей на звернення, безпідставного продовження термінів їх розгляду, зволікання з вирішенням порушених питань.

Перший заступник  Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк разом з фахівцем урядової «гарячої лінії» приймає звернення від громадянина

Заступник Міністра фінансів Сергій Марченко взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Заступник Міністра екології та природних ресурсів – керівник апарату Віктор Вакараш в операторському залі Урядового контактного центру відповідає на дзвінок заявника