В Урядовому контактному центрі керівники органів виконавчої влади відповідали на звернення громадян

20 вересня 2016 року Урядовий контактний центр (Центр) відвідали Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, заступник Голови Антимонопольного комітету України – державний уповноважений Ніна Сидоренко.  

Урядовці взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем», де відповідали на нагальні звернення громадян. Керівники органів виконавчої влади також надали компетентні роз’яснення законодавства щодо соціальних виплат малозабезпеченим верствам населення; невиконання рішень суду майнового та немайнового характеру (зокрема, про стягнення аліментів); діяльності нотаріату; порушень антимонопольного законодавства тощо.

Нині лише за добу фахівці урядової «гарячої лінії» реєструють понад 6 тисяч звернень. На більшість з них заявники одразу отримують необхідні роз’яснення та довідкову інформацію. Решта ж звернень (після їх попереднього опрацювання) надсилається  на розгляд органам виконавчої влади відповідно до їх компетенції.

Заступник директора Центру Федір Довженко поінформував гостей про завдання, які стоять перед установою. Передусім про перспективи розвитку Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади, створення Національного контактного центру та про функціонування нового скороченого номеру телефону урядової «гарячої лінії» 1545, що забезпечує кращі можливості для громадян в усіх регіонах країни звернутися до влади.

Керівники органів виконавчої влади відзначили, що урядова «гаряча лінія» сприяє оперативному отриманню інформації від громадян, а також зобов’язує владу відповідально реагуватина звернення. 

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відповідає на звернення громадян.

Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції  Сергій Петухов бере участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами».

Заступник Голови Антимонопольного комітету України – державний уповноважений Ніна Сидоренко в операторській залі Центру.