Робоча зустріч в Урядовому контактному центрі

29 серпня 2016 року Урядовий контактний центр (Центр) відвідали заступник Міністра Кабінету Міністрів України Михайло Тітарчук, Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко,  директор Департаменту інформаційних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України Єгор Стефанович, начальник Управління по роботі із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергій Конюхов.

Посадовці ознайомилися з роботою урядової «гарячої лінії», яку забезпечує Центр, системою приймання звернень за єдиним телефонним номером та через веб-сайт Урядового контактного центру. Окремо зверталася увага на здійснення моніторингу розгляду звернень органами виконавчої влади, їх аналізу та інформування Секретаріату Кабінету Міністрів України і органів виконавчої влади. Директор Центру Валерій Плохій поінформував  присутніх про запровадження на загальнодержавному рівні скороченого номеру телефону 1545 для дзвінків на урядову «гарячу лінію», про забезпечення роботи «гарячої лінії» для підприємців за окремим багатоканальним номером 0 800 503 045, а також щодо організації  підготовки та проведення телепередач «Уряд на зв’язку з громадянами», радіопередач «Під контролем» за участі членів Уряду, керівників центральних органів  виконавчої влади,  співпраці з іншими мас-медіа.

На робочій нараді, яка відбулася після ознайомлення з роботою Урядового контактного центру, обговорено низку питань, що стосувалися подальшого розвитку та удосконалення роботи Центру, розширення технічних можливостей для більш повного забезпечення потреб громадян. Крім того, розглянуто питання взаємодії між відповідними підрозділами Секретаріату Кабінету Міністрів України та Урядовим контактним центром із забезпечення оперативного реагування на звернення, що надходять на урядову «гарячу лінію» та Єдиний веб-портал органів виконавчої влади.