Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в Урядовому контактному центрі

         Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон 16 серпня цього року відвідав державну установу «Урядовий контактний центр» та ознайомився з роботою урядової «гарячої лінії», яка цілодобово приймає телефонні та електронні звернення громадян до органів виконавчої влади, поспілкувався з фахівцями. Директор Центру Валерій Плохій поінформував Володимира Кістіона про завдання, які стоять перед установою, зокрема щодо перспектив розвитку Національної системи опрацювання звернень до органіввиконавчої влади, створення Національного контактного центру та про впровадження нового скороченого номеру телефону урядової «гарячої лінії» 1545, що забезпечить кращі можливості для громадян в усіх регіонах країни звернутися до влади та сприятиме підвищенню якості розгляду звернень. Крім того, впроваджена новація дасть можливість оптимізувати бюджетні витрати на телекомунікаційні послуги.

         Володимир Кістіон також взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» і радіопередачі «Під контролем», які створюються в Урядовому контактному центрі. Відповідаючи на окремі звернення громадян, він зазначив, що якісні дороги – це одне з пріоритетних завдань Кабінету Міністрів. Серед інших задач Уряду – відновлення внутрішніх автошляхів міжнародного значення, забезпечення використання нашою країною транзитного потенціалу тощо.

         Володимир Кістіон відзначив важливість функціонування урядової «гарячої лінії» як комплексного комунікаційного ресурсу, що дозволяє громадянам цілодобово звернутися до органів виконавчої влади.

        Також у цей день відвідали Урядовий контактний центр та взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» і радіопередачі «Під контролем» Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

 

 

 

 

 

Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона знайомить з роботою урядової «гарячої  лінії» директор Урядового контактного центру Валерій Плохій    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук в операторському залі Урядового контактного центру

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко бере участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»