Міністр освіти і науки та інші керівники центральних органів виконавчої влади відвідали Урядовий контактний центр

7 червня  в Урядовому контактному центрі напружений день. З робочим візитом установу відвідали Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк, заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

Директор установи Валерій Плохій ознайомив керівників центральних органів виконавчої влади з роботою урядової «гарячої лінії», фахівці якої у цілодобовому режимі приймають звернення з усіх регіонів України за телефоном 0 800 507 309, через веб-сайт Центру та Урядовий портал. Хатія Деканоідзе відзначила важливість роботи Урядового контактного центру, наголосивши на його корисності  для людей, які мають знати про діяльність Уряду, органів виконавчої влади.

Також гості взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» і відповіли на питання громадян, які звертаються на урядову «гарячу лінію» щодо діяльності Національної поліції, можливості для жінок працювати у поліції,  а також з проблем отримання різних видів соціальної допомоги, зокрема пільг на оплату житлово-комунальних послуг, забезпечення учнів безкоштовними підручниками, фінансування професійно-технічних училищ; зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, порядку відведення земельних ділянок співвласникам багатоквартирного будинку (ОСББ) тощо.

 

 

 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич знайомиться з роботою фахівців Центру

 

 

 

 

 

 

 

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк спілкується з громадянами в Урядовому контактному центрі

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін бере участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»