В Урядовому контактному центрі відбулось засідання робочої групи з проведення аналізу процесів роботи існуючої системи державної установи «Урядовий контактний центр» та розробки пропозицій щодо організації роботи Національного контактного центру

Забезпечити оперативність реагування на проблемні питання, порушені у телефонних та електронних зверненнях громадян, спрогнозувати їх виникнення, скоротити строки з моменту надходження звернення до моменту вирішення порушених у ньому питань – ці завдання поставлені Кабінетом Міністрів перед Урядовим контактним центром у зв’язку із створенням Національного контактного центру. Про реалізацію заходів на виконання розпорядження Уряду від 2 грудня 2015 р. № 1269 «Про схвалення Концепції створення Національного контактного центру» йшлося 24 травня 2016 року під час засідання робочої групи, яке організував Урядовий контактний центр.

У засіданні взяли участь директор Департаменту інформаційних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів Стефанович Є.А., заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Окша Н.В., а також представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного агентства з питань електронного урядування, державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України», Всеукраїнської асоціації контактних центрів, ТОВ «Аделіна Аутсорсинг» та інші.

Під час засідання були обговорені результати аналізу процесів роботи існуючої системи державної установи «Урядовий контактний центр» та пропозиції щодо організації роботи Національного контактного центру. Члени робочої групи також обговорили результати проведеного аналізу існуючих у державних органах систем для подання електронних звернень громадян.

За результатами засідання робочої групи було прийнято відповідні рекомендації  стосовно створення Національного контактного центру.

 

 

Під час засідання робочої групи