Голова Держрибагентства - в Урядовому контактному центрі

Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів 17 травня 2016 року у рамках робочого візиту відвідав Урядовий контактний центр.

Директор установи Валерій Плохій ознайомив Голову Держрибагентства з роботою фахівців урядової «гарячої лінії», які у цілодобовому режимі приймають звернення з усіх регіонів України за телефоном 0 800 507 309, через веб-сайт Центру та Урядовий портал. Також Валерій Плохій повідомив, що з ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який наприкінці квітня ц.р. відвідав Центр, було запроваджено «гарячу лінію» для підприємців за окремим номером 0 800 503 045.

У ході робочого візиту Ярема Ковалів відзначив, що урядова «гаряча лінія» допомагає у роботі відомства, сприяє оперативному отриманню інформації   з регіонів, зобов’язує компетентно та відповідально реагувати на звернення громадян.

Ярема Ковалів також взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем» і  відповів на питання громадян щодо протидії незаконному вилову риби браконьєрами, надав роз’яснення стосовно умов законного вилову риби, проектів нормативно-правових актів щодо посилення відповідальності за незаконний вилов риби, створення спеціального фонду фінансування рибного господарства тощо. 

 

 

 

 

Голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»