Робоча зустріч в Урядовому контактному центрі

5 квітня 2016 року в Урядовому контактному центрі з робочим візитом перебували тимчасово виконуюча обов’язки Голови Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко, заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Омелян, перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби Петро Лейковський.

Під час відвідування установи гості ознайомилися з урядовою «гарячою лінією», що діє з 2009 року та роботу якої забезпечує Урядовий контактний центр. Директор Центру Валерій Плохій та заступник директора Федір Довженко поінформували керівників органів виконавчої влади про завдання, які поставлені Урядом перед Центром, щодо створення Національного контактного центру. Зокрема, приймання телефонних звернень громадян, адресованих органам державної влади, правоохоронним та іншим державним органам, органам місцевого самоврядування за єдиним багатоканальним номером, а також електронних звернень через веб-сервіс майбутнього Національного контактного центру тощо.

Ірина Овчаренко, Володимир Омелян, Петро Лейковський також взяли участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами», радіопередачі «Під контролем» та відповіли на звернення громадян, що надійшли до них, стосовно функціонування водопропускних та водозабірних споруд, зменшення рівня води у ріках, водосховищах, забруднення їх відходами виробництва, доступу до берегів водойм, щодо роботи вокзалів та станцій, міжміського транспортного сполучення, якості надання послуг поштового зв’язку; умов перебування в установах виконання покарань, переведення засуджених до інших виправних закладів, умовно-дострокового звільнення та амністій тощо. 

 

 

 

Т.в.о. Голови Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко в операторському залі Урядового контактного центру

 

 

 

 

 

 

Директор Центру Валерій Плохій знайомить заступника Міністра інфраструктури – керівника апарату Володимира Омеляна з роботою фахівців урядової «гарячої лінії»

 

 

 

 

 

 

Перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби
Петро Лейковський відповідає на дзвінок заявника