В Урядовому контактному центрі відповідали на звернення громадян керівники органів виконавчої влади

15 березня 2016 року Урядовий контактний центр відвідали Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк. 

Директор Центру Валерій Плохій ознайомив гостей з роботою урядової «гарячої лінії», зокрема поінформував про приймання електронних звернень громадян через Урядовий портал, з подальшим надсиланням їх для вирішення порушених питань органам виконавчої влади та  Секретаріату Кабінету Міністрів відповідно до компетенції. Керівник Центру зазначив, що кількість цих звернень постійно зростає.

Олександр Квіташвілі, Андрій Заїка та Інна Гребенюк також взяли участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами», радіопередачі «Під контролем» і відповіли на звернення громадян з актуальних питань щодо: охорони здоров’я, зокрема відсутності вакцин у медичних закладах, оскарження рішень медико-соціальних експертних комісій, забезпечення лікування на пільговій основі; забруднення атмосфери та водних об’єктів, охорони лісу, незаконного використання природних ресурсів, видобування та реалізації бурштину; державної підтримки сільського господарства тощо. 

 

 

 

Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі знайомить з роботою фахівців Центру директор Валерій Плохій

 

 

 

 

 

 

 

Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Заїка – в операторському залі Урядового контактного центру

 

   

 

 

 

 

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»