В Урядовому контактному центрі на звернення громадян відповідали керівники центральних органів виконавчої влади

23 лютого Урядовий контактний центр з робочим візитом відвідали перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак та Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

Директор Центру Валерій Плохій ознайомив гостей з роботою урядової «гарячої лінії». Іван Руснак та Максим Соколюк в операторському залі установи мали можливість почути запитання, з якими звертаються громадяни, і консультації, що кваліфіковано надавали працівники Центру.   Протягом лише січня 2016 року з усіх регіонів України та із-за її меж надійшло понад 380 тисяч дзвінків, що у 3,4 раза більше порівняно з січнем 2015 року. За місяць на більш як 50% від отриманих звернень заявникам надано консультації та роз’яснення щодо норм законодавства, а також необхідну довідкову інформацію. Заяви, клопотання і скарги, що потребували більш предметного розгляду, надсилаються  відповідним органам виконавчої влади.

Іван Руснак та Максим Соколюк  також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем», у яких відповідали на найактуальніші звернення громадян на урядову «гарячу лінію» щодо: звільнення в запас військовослужбовців, призваних у ході четвертого етапу часткової мобілізації, порядку переходу зі строкової служби на військову службу за контрактом, нагородження відзнаками Міністерства оборони; набуття громадянства України та отримання посвідки на постійне проживання, оформлення закордонного та внутрішнього біометричних паспортів тощо.  

Першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака знайомить з роботою фахівців Центру директор Валерій Плохій

 

Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк – в операторському залі Урядового контактного центру