В Урядовому контактному центрі з робочим візитом побував генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія

5 лютого 2016 року в Урядовому контактному центрі відбулася зустріч із генеральним директором Національної телекомпанії України Зурабом  Аласанією. У ході зустрічі були обговорені питання пошуку нових шляхів розвитку телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами» - спільного проекту Урядового контактного центру та Національної телекомпанії, який реалізується з 2012 року.

Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій також ознайомив Зураба Аласанію зі специфікою роботи фахівців урядової «гарячої лінії», які у цілодобовому режимі приймають телефонні та електронні звернення, надсилають їх на розгляд органам виконавчої влади відповідно до компетенції, надають заявникам консультації та довідкову інформацію. У 2015 році на урядову «гарячу лінію» надійшло понад 1 млн. 700 тис. таких звернень. Валерій Плохій наголосив, що подібна структура є унікальною, оскільки для громадян створено і перевірено на ефективність найзручнішу і винятково доступну для них можливість без будь-яких обмежень, безкоштовно звернутися до органів виконавчої влади і за результатами розгляду звернення отримати відповідь. Також він звернув увагу гостя, що після виходу в ефір телепрограми кількість звернень на урядову «гарячу лінію» значно зростає, що є свідченням її соціальної значущості та затребуваності в суспільстві.

У свою чергу, Зураб Аласанія підкреслив, що завдання телевізійників полягає у створенні рейтингової телепрограми, яку будуть дивитися люди. Потрібно показувати живу картинку, у якій прості громадяни розповідають свої життєві історії. Очільник Національної телекомпанії високо оцінив роботу Центру, відзначив зусилля фахівців надавати людям психологічну підтримку,  водночас потребуючи такої ж допомоги, оскільки пропускають через себе їх проблеми.

Було домовлено, що Національна телекомпанія у найближчий час презентує новий формат телепрограми відповідно до стандартів суспільного мовлення, а Урядовий контактний центр забезпечить її інформаційну складову. 

Генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанію знайомить з роботою фахівців Центру директор Валерій Плохій.