Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та інші керівники центральних органів виконавчої влади на зв’язку з громадянами в Урядовому контактному центрі

2 лютого 2016 року Урядовий контактний центр відвідали Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега. 

 Директор установи Валерій Плохій подякував Геннадію Зубку, Тетяні Барановій, Роману Чернезі  за неодноразове відвідування Урядового контактного центру та поінформував гостей про зміни, які відбулися у роботі Центру. Зокрема,  відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня минулого року  Центром розпочато приймання електронних звернень, які надходять до Кабінету Міністрів. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 2 грудня 2015 р. № 1269 схвалено Концепцію створення Національного контактного центру на базі Урядового контактного центру як «єдиного вікна» для подання телефонних та електронних звернень громадян до органів державної влади (Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування).  Також Валерій Плохій  розповів про проблеми, з якими громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію», та про стан розгляду цих звернень в органах виконавчої влади.

Під час телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами», яка транслюється з Урядового контактного центру на Першому національному телеканалі, Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко відповідав на конкретні питання  щодо реалізації державної програми з енергоефективності,  повірки та встановлення облікових лічильників, а також повідомив, що зроблено у напрямку децентралізації влади, про нові можливості місцевих органів влади, організацію об’єднаних громад.

«За часи незалежності в Україні принципи діяльності влади не змінювались. Весь цей час  існувала радянська система управління», - зазначив Геннадій Зубко.

«Сьогодні завдяки чіткій позиції Президента України Петра Порошенко, Верховної Ради України та Уряду впроваджується реформа децентралізації, місцеві органи влади отримують повноваження і кошти для того, щоб самостійно вирішувати як розвивати свої території», - наголосив він.

За словами Віце-прем’єр-міністра України, децентралізація є маршрутною картою нашого руху до Європейського Союзу. Розвиток регіонів, завдяки цій реформі, стане точкою росту економіки нашої держави.

У телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» також взяли участь і відповідали на актуальні звернення громадян Тетяна Баранова та Роман Чернега.  Гості дали інтерв’ю кореспонденту Українського радіо для програми «Під контролем»  про розгляд  звернень, які надходять до них з урядової «гарячої лінії».   

 

 

 

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час перебування в Урядовому контактному центрі

 

  

 

 

 

  

Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

 

 

 

 

 

 

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега в операторському залі Урядового контактного центру