В Урядовому контактному центрі відбувся семінар із питань захисту від недобросовісної конкуренції та запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції

В Урядовому контактному центрі 26 листопада 2015 року за участі представників Антимонопольного комітету України було проведено семінар на тему «Захист від недобросовісної конкуренції та запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції». Гості поінформували присутніх про повноваження Антимонопольного комітету щодо регулювання закупівельних цін на паливно-мастильні матеріали на автозаправних станціях міст України, медичні препарати в аптеках, правомірність встановлення операторами мобільного зв'язку тарифів на дзвінки на стаціонарні номери телефонів України тощо.

Фахівці Центру, у свою чергу, виходячи із змісту звернень, які надходять від заявників на урядову «гарячу лінію», поставили перед спеціалістами Антимонопольного комітету низку запитань, зокрема: яким  чином перевіряються енергогенеруючі компанії щодо формування складових та їх ціни на встановлення житлово-комунальних тарифів, чи проводяться перевірки вартості перевезень громадян у міських та міжміських маршрутних таксі з метою її регулювання тощо.

Семінарське заняття сприяло підвищенню професійного рівня фахівців Центру, в обов’язки яких, зокрема, входить надання роз’яснень щодо норм законодавства та довідкової інформації громадянам, які звертаються на урядову «гарячу лінію».  

                                                       Працівники Урядового контактного центру набувають знання                                                           з питань антимонопольного законодавства