Керівники органів виконавчої влади відповідали на звернення громадян в Урядовому контактному центрі

24 листопада 2015 року з робочим візитом до Урядового контактного центру завітали заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж та Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Руслан Корж ознайомився з роботою фахівців, які у цілодобовому режимі приймають звернення з усіх регіонів України за телефоном 0 800 507 309 та через веб-сайт Центру. Тетяна Слюз неодноразово бувала в установі, під час відвідання особисто приймала дзвінки від громадян, які зверталися на урядову «гарячу лінію», зокрема з питань казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Гості також взяли участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами», радіопередачі «Під контролем» і відповіли на звернення громадян, пов’язані із запровадженням системи електронних закупівель, важливістю організації семінарів для українських експортерів  з метою ознайомлення з можливостями доступу до глобального ринку державних закупівель, а також порядком реструктуризації заборгованості, що виникла станом на 1 січня 2015 року, за рішеннями судів, дистанційним казначейським обслуговуванням тощо. 

 

 

 

Заступник Міністра економічного розвитку  і торгівлі Руслан Корж ознайомився з роботою фахівців Урядового контактного центру

 

 

 

 

 

 

 

Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»