В Урядовому контактному центрі відбувся семінар з питань дотримання державних нормативів із будівельних норм, стандартів і правил

19 листопада 2015 року в Урядовому контактному центрі у рамках навчального плану  відбувся  семінар, у якому на запрошення Центру взяли участь представники Державної архітектурно-будівельної інспекції.  Мета семінару  –  ознайомлення  працівників Центру із повноваженнями Інспекції у сфері дотримання вимог будівельних норм, державних стандартів і правил.

Представники Держархбудінспекції відповідали на запитання, з якими найчастіше звертаються заявники на урядову «гарячу лінію», у тому числі  щодо порядку прийняття в експлуатацію житлового приватного будинку при відхиленні від проекту, визначення площі земельної ділянки навколо багатоповерхового будинку, відповідальності за незаконну вирубку дерев під час будівництва тощо.

У свою чергу, фахівці Центру поставили уточнюючі запитання, зокрема, яке будівництво вважається самобудом та які державні органи мають право зупинити таке будівництво і на яких підставах, а також з інших актуальних питань дотримання будівельних норм, державних стандартів і правил.   

Знання, набуті під час семінару, допоможуть працівникам Центру у наданні необхідних роз’яснень  щодо норм законодавства громадянам, які звертаються на урядову «гарячу лінію».

Працівники Урядового контактного центру на семінарі