В Урядовому контактному центрі відбулися триденні тренінги за участю Координатора проектів ОБСЄ в Україні

28-30 жовтня 2015 року в Урядовому контактному центрі відбулися тренінги у рамках реалізації Координатором проектів ОБСЄ в Україні проекту «Посилення комплексного ґендерного підходу в контексті конфлікту в Україні», у яких взяли участь представники Проекту та працівники Центру. Завданнями тренінгів було розглянути поняття та види гендерно-обумовленого насильства, насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, ознайомити учасників з масштабами проблеми насильства в Україні та світі.

Відкриваючи тренінги, директор Урядового контактного центру Валерій Плохій підкреслив, що ці заняття є продовженням співпраці Центру з Представництвом ОБСЄ в Україні, яке розпочалося у минулому році з проведення спільного семінару з питань допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованого Криму і районів проведення АТО. Керівник установи також поінформував, що саме 28 жовтня Центр на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» розпочав  приймати електронні звернення, які надходять до Кабінету Міністрів України.

Директор Центру висловив вдячність Координатору проектів ОБСЄ в Україні – Послу Вайдотасу  Вербаза за сприяння у проведенні тренінгів, а також сподівання на продовження співпраці та ефективної взаємодії у проведенні заходів та тренінгів для працівників Урядового контактного центру.

Під час проведення тренінгів працівники Центру ознайомилися з методами роботи з агресивно налаштованими клієнтами та заходами щодо попередження синдрому емоційного вигорання. 

Також було обговорено співпрацю відомчих «гарячих ліній», урядової «гарячої лінії» та відповідних служб Мінсоцполітики із зазначених питань. Працівники Центру на практичних заняттях закріпили теоретичні поняття, що застосовуватимуться під час спілкування з громадянами, які звертаються на урядову «гарячу лінію».