Керівники органів виконавчої влади відвідали Урядовий контактний центр

         22 вересня 2015 року в Урядовому контактному центрі побували перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.  

         Керівники органів виконавчої влади ознайомилися з роботою Центру, поспілкувалися з фахівцями, які у цілодобовому режимі приймають, реєструють звернення та надсилають їх органам виконавчої влади відповідно до компетенції для розгляду і консультують заявників з різних актуальних питань. Особливістю даного періоду є те, що починаючи з вересня, спостерігається стрімке зростання кількості звернень на урядову «гарячу лінію». Це пов’язане з тим, що люди повторно отримали зразки бланків, заяв, декларацій на отримання житлових субсидій і масово звертаються за телефоном урядової «гарячої лінії» для отримання роз’яснень та консультацій від фахівців Центру щодо запровадження спрощеного порядку надання житлових субсидій. Щодня надходить від 14 до 16 тис. звернень з цього та інших злободенних питань, що турбують громадян.

         Гості Центру також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем», у яких відповідали на найактуальніші звернення громадян на урядову «гарячу лінію» щодо: надання субсидій, підвищення заробітних плат і соціальних виплат; дотримання трудового законодавства, проектів законів про відміну трудової книжки, порушення у роботі атракціонів; порядку надання статусу учасника бойових дій, відведення земельних ділянок учасникам АТО та їх житлового забезпечення. Згадані теле- та радіопрограма виходять щотижня відповідно на Першому національному телеканалі та Першому каналі Українського радіо. 

 

 

  

Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

  

 

 

 

 

 

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега в операторському залі Урядового контактного центру

 

 

 

 

 

 

 

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко відповідає на звернення громадян на урядову «гарячу лінію»