В Урядовому контактному центрі відбувся навчальний семінар щодо державних програм, пов’язаних з впровадженням енергоефективних заходів для населення

    На запрошення  Урядового контактного центру 2 вересня  2015 р. за участі відповідальних працівників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України було проведено семінарське заняття на тему «Державні програми, пов’язані з впровадженням енергоефективних заходів для  населення».

    Урядом  запроваджено пільгове  кредитування заходів з енергозбереження. У зв’язку з цим дедалі все більше громадян звертається на урядову «гарячу лінію» з питань компенсації та кредитування на проведення енергоефективних заходів. У своїх зверненнях заявники просять пояснити умови участі у державній програмі, сприяти в отриманні відшкодування частини суми кредиту, а також порушують інші питання на цю тему. 

    Оскільки Урядовий контактний центр здійснює консультаційно-інформаційну роботу, що складає близько 70 % від загальної кількості звернень громадян на урядову «гарячу лінію», такі семінарські заняття допомагають фахівцям Центру ознайомитися з найновішими законодавчими актами, змінами у чинних нормативно-правових актах тощо.

    Так, начальник відділу державної експертизи та координації діяльності територіальних підрозділів департаменту державного регулювання Держенергоефективності Роман Марецький поінформував працівників  Центру  щодо умов участі громадян у державних програмах з енергоефективності. 

    Під час семінару відбувся обмін досвідом щодо інформування громадян, які звертаються на урядову «гарячу лінію».

Працівники Урядового контактного центру на семінарі