В Урядовому контактному центрі керівники органів виконавчої влади відповідали на звернення громадян

Під час робочого візиту до Урядового контактного центру, 1 вересня 2015 року,заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа, перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгеній Барах ознайомилися з роботою Центру, поспілкувалися з фахівцями, які приймають телефонні дзвінки та електронні звернення на урядову «гарячу лінію».

Керівники центральних органів виконавчої влади взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами», у якій відповідали на актуальні звернення громадян. Зокрема, інформували про конкретні реформиу галузях, за які вони відповідають: забезпечення проведення перевірки, передбаченої Законом «Про очищення влади», електронну процедуру видачі виписок з державних реєстрів; дерегуляцію в агропромисловому комплексі; модернізацію автомобільних доріг тощо.

Також ці керівники дали інтерв’ю кореспонденту Українського радіо для радіопередачі "Під контролем", яка щотижнево транслюється на Першому каналі Українського радіо.

 

 

 

 

Заступника Міністра юстиції Сергія Петухова з роботою Центру  знайомить директор установи  Валерій Плохій

 

  

 

 

 

 

 

 

  

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства Володимир Лапа на зв’язку з громадянами

 

 

  

 

 

 

 

  

Перший заступник Голови Державного агентства автомобільних доріг Євгеній Барах взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»