Керівники центральних органів виконавчої влади на зв’язку з громадянами в Урядовому контактному центрі

11 серпня 2015 року Урядовий контактний центр відвідали Міністр закордонних справ Павло Клімкін, Голова Державної фінансової інспекції Лідія Гаврилова та виконуюча обов’язки Голови Державної міграційної служби Тетяна Нікітіна.

З роботою Центру урядовців ознайомив директор установи Валерій Плохій та інформував їх про проблеми, з якими громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію», та про стан розгляду цих звернень в органах виконавчої влади.

Під час телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами», яка щотижнево транслюється з Урядового контактного центру на Першому національному телеканалі, Міністр закордонних справ Павло Клімкін відповідав на питання, що непокоять громадян у зв’язку із загостренням ситуації на Донбасі, стосовно складності переговорів у  Мінську, міжнародних відносин, допомоги громадянам України за межами країни тощо.

У телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» також взяли участь і відповідали на актуальні звернення громадян Лідія Гаврилова та Тетяна Нікітіна.

Гості дали інтерв’ю кореспонденту Українського радіо для програми «Під контролем»  про розгляд  звернень, які надходять до них з урядової «гарячої лінії».  

 

 

 

Міністра закордонних справ Павла Клімкіна знайомить з роботою урядової «гарячої лінії» директор Урядового контактного центру Валерій Плохій 

 

 

 

 

 

  

Голова Державної фінансової інспекції Лідія Гаврилова бере участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

 

 

 

 

  

 

В.о. Голови Державної міграційної служби Тетяна Нікітіна спілкується з громадянами, які звертаються на урядову «гарячу лінію»