Міністр інфраструктури України та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій на зв’язку з громадянами в Урядовому контактному центрі

19 травня 2015 року  Урядовий контактний центр відвідали Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський і Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та ознайомилися з роботою Центру, поспілкувалися з фахівцями, які цілодобово приймають звернення на урядову «гарячу лінію» та веб-сайт.

У рамках телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами», випуски якої спільно створюють Урядовий контактний центр та Національна телекомпанія України,  вони відповідали на актуальні питання, з якими  громадяни звертаються на урядову «гарячу лінію». Так, наприклад, до Міністра інфраструктури були питання щодо здешевлення проїзду  залізницею, зокрема, недостатньої кількості плацкартних вагонів у потягах, місця у яких коштують дешевше ніж у купейних. Також громадяни цікавилися інформацією стосовно інвестиційного проекту будівництва та експлуатації платного швидкісного автобану «Львів-Краковець», який з’єднає Україну і Європу. Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій відповідав на гострі запитання, у тому числі щодо випадків, коли громадяни не можуть додзвонитися на телефон «101», щодо порядку знешкодження та вивезення вибухових предметів, які жителі знаходять на своїх подвір’ях тощо.

Також керівники органів виконавчої влади  надали інтерв’ю кореспонденту Національної радіокомпанії України для радіопередачі «Під контролем» - спільному проекту Урядового контактного центру та Національної радіокомпанії.

 

 

 

Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з роботою фахівців знайомить директор Урядового контактного центру Валерій Плохій

 

 

 

 

 

 

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін відповідає на звернення громадян