На звернення громадян відповідали Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний та Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова

28 квітня 2015 року Урядовий контактний центр відвідали Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний та Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова.

Керівники центральних органів виконавчої влади ознайомилися з роботою Центру, поспілкувалися з фахівцями, які у цілодобовому режимі забезпечують приймання звернень з усіх регіонів України за єдиним телефонним номером та через Інтернет, надають, зокрема, заявникам відповідні консультації та роз’яснення  з питань призначення житлових субсидій, а також контактні дані органів праці та соціального захисту населення, до яких вони можуть звернутися з питань субсидій. Лише за минулий тиждень на урядову «гарячу лінію»надійшло 298 016 дзвінків.

Високопосадовці також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем», у яких відповідали на актуальні  звернення громадян щодо змін у пенсійному забезпеченні, виплати пенсій вимушеним переселенцям, отримання офіційних даних для оформлення та перерахунку пенсії, інформаціїпро участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  Зазначені  телепрограма та радіопрограма – спільні проекти Урядового контактного центру та Національної телекомпанії і Національної радіокомпанії. 

 

 

 

 

 

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний знайомиться з роботою Урядового контактного центру

 

 

 

 

Голова Державної архівної служби Тетяна Баранова відповідає на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»